Nepadací deka 3v1 pro Thule

Code: 661/JAR/BAV 661/JAR/BAV2 661/POD/BAV 661/JAR/SOF 661/JAR/SOF2 661/POD/SOF Choose variant
Brand: Ma-tata.cz
31,14 € 33,16 € 33,97 € 35,18 € 37,20 € 38,01 € from 31,14 € 25,74 € excl. VAT 27,40 € excl. VAT 28,07 € excl. VAT 29,07 € excl. VAT 30,74 € excl. VAT 31,41 € excl. VAT from 25,74 € excl. VAT
Available for backorder Available for backorder Available for backorder Available for backorder Available for backorder Available for backorder Choose variant
Varianta
Materiál
Chosen variant is not available. Reset selected parameters.
Delivery offer

Použití nepadací deky je univerzální – od hlubokého kočárku, kde slouží jako přikrývka dítěte, ve sportovním kočárku svým stažením představuje nánožník, až po podložku na hraní či přebalování.

Detailed information

FREE DELIVERY
FREE DELIVERY
for orders over 100 €
GIFT
GIFT
for orders over 60 €
HANDMADE PRODUCTION
HANDMADE PRODUCTION
we use high-quality materials
MADE IN CZECH REPUBLIC
MADE IN CZECH REPUBLIC
by heart

Product detailed description

Nepadací deka je nezbytným doplňkem každého kočárku, má všestranné použití:

  • přikrývka dítěte,
  • nánožník,
  • podložka na hraní či přebalování.

Nepadací deku je možné připevnit na konstrukci kočárku, proto nesjíždí a dítěti je příjemné teplo. Dítě je možné jednoduše dekou přikrýt anebo deku stáhnout na bocích a tím vytvoříte nánožník.

Nepadací deka je vhodná do všech modelů značky Thule, ale i dalších sportovních či hlubokých kočárků, golfových holí či přikrytí dítěte venku nebo na cestách v autosedačce.

Materiál:

vnitřní část 100% microPes (fleece antipiling), případně vatelín dle varianty

vnější část 100 % bavlna, teplákovina, úplet, softshell nebo kočárkovina

Rozměry:

délka cca 90 cm, šířka cca 70 cm

Varianty

  1. Jaro/léto nepadací deka - lehoučká deka na léto bez zateplení. Doporučujeme zvolit materiál prodyšnou bavlnu nebo úplet a vnitřní vrstvu fleece antipilling.
  2. Jaro/léto nepadací deka - středně teplá deka s tenkou vrstvou zateplení na jaro. Doporučujeme zvolit materiál prodyšnou bavlnu nebo úplet a vnitřní vrstvu fleece antipilling.
  3. Podzim/zima nepadací deka - hřejivá deka, která je zateplená vatelínem. Doporučujeme zvolit materiál softshell nebo kočárkovinu. Oba tyto materiály jsou funkční, nepromokavé a jsou praktické na údržbu (nečistoty stačí otřít). Vnitřní vrstvu je možné zvolit fleece antipiling nebo fleece chlupatý (příplatek 50 Kč)

Obě varianty jaro/léto nejsou nepromokavé, deky je však možné vyrobit včetně funkční nepromokavé vrstvy (příplatek 50 Kč), deka bude funkční, ale již nebude tolik prodyšná. Vhodné do chladnějšího, vlhkého počasí.

Používáme velmi kvalitní látky a materiály. Deka může obsahovat malé části (např. druky, brzdičky), proto nenechávejte dítě s výrobkem bez dospělého dozoru. Produkt však není vhodný pro děti do 3 let.

Tip: K této nepadací dece Vám rádi ušijeme podložku do kočárku ve stejném vzoru.

Kontaktuje nás pro aktuální vzorník látek. Látky lze vybírat také na www.mojelatky.cz (sekce bavlna plátno) nebo www.gabinka.cz (sekce kočárkovina).

Výběr konkrétního vzoru látky nebo příplatkovou variantu uveďte v třetím kroku objednávky (poznámka pro obchodníka), případně do e-mailu.